Pagine

Vlora

mercoledì 2 giugno 2010

FIRMA "FLORI sh.p.k" NJE NGA ME TE HERSHMET NE QYTETIN E VLORES JU OFRON NJE NGA ZGJEDHJET ME TE DESHIRUARA. TE NJE NGA PIKAT ME TE BUKURA TE BREGDETIT NE QYTETIN E VLORES VETEM 10 MINUTA NGA QENDRA E QYTETIT PO LIND NJE NGA PALLATET ME TE BUKUR.
KUSH NUK DO TE DESHIRONTE TE ZGJOHEJ NE AGIM ME MUZIKEN E VALEVE TE DETIT.
JO VETEM APARTAMENTET JANE NJE ZGJEDHE E MIRE PER TE JETUAR POR DHE DYQANET E KATIT TE PARE JAN NJE INVESTIM PER NJE JETE TE MREKULLUESHME .......


MOS HUMBISNI KOHE VETEM NJE TELEFONAT NE NUMRIN TONE DHE DO TE KENI
TE GJITHA INFORMAZIONET E DUHURA PER ZGJEDHJET TUAJA.
nr tel: 00355 692258719
Posted by Picasa

domenica 30 maggio 2010

MOS HUMBNI KOHE


PER TE GJITHE ATA QE JANE TE INTERESUAR TE PERFITOJNE NGA OFERTAT TONA PER BLERJEN E NJE APARTAMENTI O TE NJE DYQANI TE PALLATI I RI NE NDERTIM TEK PLAZHI I VJETER DEKLARUAR NGA URBANISTIKA NJE ZON NE ZHVILLIM TE SHPEJT. MOS HUMBISNI KETE OFERTE......
VIHUNI NE KONTAKT ME NE PER CDO INFORMAZION, JEMI NE SHERBIMIN TUAJ.
( PER TE GJITHE BLERESIT ME LEKE NE DORE KEMI ULJE CMIMI.)


sabato 29 maggio 2010

vlora

Projekti "Old Beach" vlore

Ka pak dite qe ka filluar ndertimi i nje pallati te ri dhe modern ne qytetin e Vlores.vendodhja e ti eshte nje pike nga me te kerkuarat jo vetem per paesazhin e mrekulloshem por dhe per lehtesin e komunikimit me qendren e qytetit. investimi ne kete objekte eshte nje mundesi e mire si per investim komercal per blerien e apartamenteve per dhenien me qira po dhe per banimin ne kete zone. Ne katin e pare ndodhen dhe dyqane te madhesive te ndryshme per afaristat nje raste per te mos u humbur. per cdo informazion kontaktoni ne numrin:
00355-692258719